MENU

Rafał Albin szefem działu Consumer Channel Group w polskim oddziale Microsoft

15 lipca 2016Blog redakcji

Jest odpowiedzialny m.in. za opracowanie strategii oraz sprzedaż urządzeń, oprogramowania i usług firmy Microsoft w segmencie konsumenckim. Na stanowisku szefa działu CCG zastąpił Krzysztofa Florczaka, który – wedle zapowiedzi – ma objąć inne stanowisko w strukturach firmy Microsoft.

Rafal_Albin_Microsoft

Rafał Albin od trzech lat kierował działem Nowych Technologii w ramach polskiego oddziału firmy Microsoft. Na tym stanowisku koordynował m.in. działania wspierające procesy wdrażania najnowszych technologii Microsoft, m.in. Microsoft Azure w ramach rozwiązań oferowanych przez partnerów.

Z firmą Microsoft Rafał Albin jest związany od 2009 roku. Odpowiadał m.in. za wprowadzenie na polski rynek systemów Windows 7 oraz Windows 8. Wcześniej pracował m.in. w firmie AB S.A., gdzie odpowiadał za konsolidację produktową po przejęciu ATC Holding.

The following two tabs change content below.
Piotr Waszczuk

Piotr Waszczuk

Zastępca redaktora naczelnego ITwiz. O rynku nowych technologii pisze od 12 lat. Autor publikacji, wywiadów, artykułów oraz opracowań dotyczących trendów i wydarzeń rynku IT, a także systemów wspierających biznes oraz nowych technologii. Redaktor prowadzący Raporty ITwiz poświęcone technologii in-memory oraz rozwiązaniom cloud computing. Autor licznych relacji z konferencji branżowych, publikacji analitycznych, materiałów typu case study i tłumaczeń.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »