MENU

Piotr Chrobot nowym szefem Unit4 w Polsce

15 stycznia 2016Blog redakcji

Z początkiem stycznia br. Piotr Chrobot objął stanowisko dyrektora zarządzającego Unit4 Polska. Zastąpił Artura Sawickiego, który kierował firmą przez ostatnie trzy lata.

Piotr_Chrobot

Na nowym stanowisku Piotr Chrobot będzie odpowiedzialny m.in. za realizację działań mających na celu zwiększenie sprzedaży oraz dostosowanie strategii produktowej do zmieniających się warunków rynkowych. Zapowiadana jest kontynuacja dotychczasowej strategii rozwoju Unit4 na polskim rynku.
„Firma jest obecna na polskim rynku od prawie 30 lat, a produkty TETA były świadkami udanej transformacji gospodarczej w naszym kraju. Z sukcesem wspierają firmy w Polsce, w tym liderów w swoich branżach, jak Danone, JYSK, Schneider Electric czy Allianz Polska, w dziedzinach zasobów ludzkich i ERP” – mówi Piotr Chrobot. Podkreśla przy tym, że obecnie firmy poszukują nowych obszarów posiadających potencjał rozwoju biznesu i wzrostu produktywności. Takim potrzebom odpowiadać ma kompleksowa oferta Unit4 m.in. w zakresie dostępnych modeli wdrożeniowych. „Unikalną lokalną elastyczność w realizacji potrzeb klientów łączymy ze wsparciem silnego partnera globalnego Unit4” – dodaje Piotr Chrobot.

Piotr Chrobot przed objęciem stanowiska dyrektora zarządzającego Unit4 Polska pełnił funkcję dyrektora sprzedaży na rynki Polski i Ukrainy w firmie Microsoft. Wcześniej odpowiadał też za sektor MSP. W przeszłości zajmował także stanowiska dyrektora generalnego w polskim oddziale firmy Symantec oraz szefa sprzedaży do sektora telekomunikacyjnego i korporacyjnego w polskich strukturach Cisco.

The following two tabs change content below.
Piotr Waszczuk

Piotr Waszczuk

Zastępca redaktora naczelnego ITwiz. O rynku nowych technologii pisze od 12 lat. Autor publikacji, wywiadów, artykułów oraz opracowań dotyczących trendów i wydarzeń rynku IT, a także systemów wspierających biznes oraz nowych technologii. Redaktor prowadzący Raporty ITwiz poświęcone technologii in-memory oraz rozwiązaniom cloud computing. Autor licznych relacji z konferencji branżowych, publikacji analitycznych, materiałów typu case study i tłumaczeń.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »