MENU

Piotr Kasak dyrektorem sprzedaży w Oracle w regionie

30 czerwca 2014Blog redakcji

Od 1 lipca 2014 r. będzie odpowiadał za sprzedaż działu Technology Solutions w Oracle w Europie Środkowo-Wschodniej i Południowej. Oficjalne stanowisko, jakie obejmuje to Central Eastern Europe TGB Cluster Leader.

Piotr_Kasak_wiceprezes_BPSC

Wcześniej był wiceprezesem ds. sprzedaży w BPSC (od sierpnia 2013 r. do czerwca 2014 r.). Wcześniej pełnił funkcję dyrektora sprzedaży działu Global Services w SAP w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Objęcie stanowiska regionalnego dyrektora sprzedaży działu Technology Solutions w Oracle, to powrót do tej firmy po 2,5 roku. Karierę w tej firmie rozpoczął w roku 1996 jako konsultant, w latach 2006-2009 był szefem tego działu w Polsce i Krajach Bałtyckich. A w ostatnim okresie kierował sprzedażą technologii Oracle w Europie Centralnej.

The following two tabs change content below.
Adam Jadczak

Adam Jadczak

O IT w biznesie pisze od 23 lat. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rynkiem IT oraz informatyką w zastosowaniach biznesowych. Od września 2013 roku redaktor naczelny serwisu ITwiz.pl, od kwietnia 2014 roku redaktor naczelny magazynu ITwiz. Pomysłodawca raportu ITwiz Best 100 „Dwa oblicza IT”, wydanego w czerwcu 2015 roku.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »