Spotkanie z TIBCO – właściwe decyzje a dostępne dane


Szczegóły wydarzenia


Spotkanie z TIBCO to niecodzienna okazja do poznania najnowszych rozwiązań wspomagających podejmowanie decyzji na podstawie analizy i wizualizacji danych. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich menedżerów wykorzystujących w codziennej pracy rozwiązania Business Intelligence, a także do CIO i specjalistów IT wspierających obszary analityki biznesowej w firmach.

patronat_ITwiz

18 listopada w warszawskim hotelu Hilton odbędzie się konferencja „Spotkanie z TIBCO – właściwe decyzje a dostępne dane”.
Podczas konferencji zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania wspierające analitykę biznesową i podejmowanie decyzji w różnych modelach działania organizacji. Zademonstrowana zostanie m.in. nowa platforma TIBCO Jaspersoft oraz możliwości narzędzi TIBCO Spotfire.

Szacuje się, że obecnie tylko 25% zatrudnionych specjalistów wykorzystuje narzędzia Business Intelligence, a przecież zdolność do szybkiej analizy danych i udostępniania informacji decydentom ma istotny wpływ na efektywność i konkurencyjność biznesu. Rozwój technologii i ogromne tempo, w jakim przybywa danych, które firmy chcą lub muszą analizować, piętrzą nowe wyzwania związane z właściwym przetwarzaniem informacji.

Dziś szczególnym wyzwaniem jest zebranie w jednym miejscu – w wygodnym w obsłudze narzędziu – wszystkich informacji potrzebnych do podjęcia decyzji lub wykonania określonego zadania. Najlepiej w interfejsie optymalnie dopasowanym do wymagań danego użytkownika i na dowolnym komputerze lub urządzeniu mobilnym. Pojawiają się też potrzeby integracji i obsługi warstwy raportowej w obrębie aplikacji mobilnych coraz częściej wykorzystywanych w biznesie. Między innymi na te wyzwania odpowiadają platformy TIBCO, które będą prezentowane podczas listopadowej konferencji.

Szczegółowa agenda spotkania oraz formularz rejestracyjny są dostępne na stronie:
http://www.jaspersoft.com/2015_11_Seminar_Poland_BI_Analytics_PO

Udział w konferencji jest bezpłatny.
Organizator zaprasza na wspólne śniadanie na początku spotkania oraz na obiad po zakończeniu konferencji.

ITwiz jest patronem medialnym konferencji „Spotkanie z TIBCO – właściwe decyzje a dostępne dane”. Zapraszamy do udziału.

Podobne