MENU

Tomasz Bejm dyrektorem ds. operacyjnych w ITMAGINATION

14 czerwca 2016Blog redakcji

Obejmując stanowisko dyrektora ds. operacyjnych będzie odpowiedzialny za strategię, rozwój oraz bieżącą działalność jednej z najszybciej rozwijających się polskich firm informatycznych. Jego zaangażowanie ma ułatwić m.in. plany zagranicznej ekspansji firmy.

Tomasz_Bejm_ITMagination

Na nowym stanowisku Tomasz Bejm ma odpowiadać m.in. za realizację planów zakładających zachowanie wysokiej dynamiki rozwoju ITMAGINATION w Polsce i na rynkach zagranicznych. Firma niedawno uruchomiła biuro w Stanach Zjednoczonych. Niebawem nowe biuro ITMAGINATION powstać ma w Niemczech.

Tomasz Bejm jest absolwentem Politechniki Gdańskiej, Columbia University i London Business School. W przeszłości związany był m.in. z firmami Arthur Andersen oraz EY. W latach 2011 – 2015 zajmował stanowisko partnera w firmie PwC. W swojej dotychczasowej karierze zarządzał zespołami doradztwa technologicznego. Prowadził też szereg projektów związanych z transakcjami kupna i sprzedaży przedsiębiorstw. Tomasz Bejm posiada ponad 20 letnie doświadczenie w realizacji projektów transformacyjnych i doradczych w obszarze zarządzania, IT oraz finansów, w szczególności w zakresie wykorzystania systemów informatycznych w zastosowaniach biznesowych. Jest także partnerem inwestującego w projekty technologiczne funduszu Hedgehog Fund.

The following two tabs change content below.
Piotr Waszczuk

Piotr Waszczuk

Zastępca redaktora naczelnego ITwiz. O rynku nowych technologii pisze od 12 lat. Autor publikacji, wywiadów, artykułów oraz opracowań dotyczących trendów i wydarzeń rynku IT, a także systemów wspierających biznes oraz nowych technologii. Redaktor prowadzący Raporty ITwiz poświęcone technologii in-memory oraz rozwiązaniom cloud computing. Autor licznych relacji z konferencji branżowych, publikacji analitycznych, materiałów typu case study i tłumaczeń.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »