MENU

Bogdan Zborowski szefem polskiego oddziału itelligence

9 czerwca 2016Blog redakcji

Na początku czerwca Bogdan Zborowski został mianowany prezesem zarządu i dyrektorem zarządzającym polskim oddziałem – wyspecjalizowanej m.in. w projektach związanych z rozwiązaniami SAP – firmy itellgence.

BogdanZborowski

Jako nowy szef itelligence w Polsce będzie odpowiedzialny m.in. za kontynuację strategii zakładającej umocnienie pozycji spółki na rynku wdrożeń SAP.„Cieszę się, że dołączam do doświadczonego zespołu profesjonalistów świadczących najwyższej jakości usługi swoim klientom. Zadaniem polskiego zespołu itelligence, którego jestem od teraz częścią, jest umacnianie pozycji firmy na rynku polskim dzięki dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań i budowaniu długotrwałych korzyści dla naszych klientów i pracowników” – zapowiada nowy dyrektor zarządzający w itelligence. Bogdan Zborowski w nowej roli podlega bezpośrednio Urbanowi Hopenowi, wiceprezesowi itelligence AG odpowiedzialnemu za region Europy Wschodniej oraz Chin.

Bogdan Zborowski jest absolwentem Wydziału Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej. Do niedawna związany był z firmą Sygnity, gdzie od 2013 roku zajmował stanowisko członka zarządu i wiceprezesa ds. sprzedaży. Przez niemal dwa lata był także dyrektorem generalnym spółki Sygnity International. Wcześniej pracował m.in. w firmach IBM, ComputerLand oraz Bull.

The following two tabs change content below.
Piotr Waszczuk

Piotr Waszczuk

Zastępca redaktora naczelnego ITwiz. O rynku nowych technologii pisze od 12 lat. Autor publikacji, wywiadów, artykułów oraz opracowań dotyczących trendów i wydarzeń rynku IT, a także systemów wspierających biznes oraz nowych technologii. Redaktor prowadzący Raporty ITwiz poświęcone technologii in-memory oraz rozwiązaniom cloud computing. Autor licznych relacji z konferencji branżowych, publikacji analitycznych, materiałów typu case study i tłumaczeń.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »