MENU

CeBIT 2015: Samsung pokaże ofertę rozwiązań dla biznesu

15 marca 2015CeBIT2015, Rynek

Nad pokaźnych rozmiarów stoisku firmy Samsung góruje hasło „Samsung Business”, które jednoznacznie oddaje charakter rozwiązań, które koncern będzie demonstrował podczas targów CeBIT.

IMG_20150315_170132a

Wedle zapowiedzi Samsung zademonstruje m.in. rozwiązania dla sektorów: finansów, transportu, ochrony zdrowa, edukacji, czy handlu. Z pewnością nie zabraknie także informacji na temat nowych rozwiązań wpisujących się w trend Internet of Things, a także rozwijanych przez firmę Samsung technologii bezpieczeństwa – z platformą Knox na czele.

IMG_20150315_170052a

Zlokalizowane w 2 hali targowej stoisko posłuży też to promocji rozwiązań oferowanych przez partnerów południowokoreańskiego koncernu. Narto dodać, że najnowsze telefony i tablety – nie tylko te, oferowane przez firmę Samsung – będą do obejrzenia na stoisku firmy T-Mobile. Zapowiadana jest też prezentacja szerokiej gamy urządzeń typu wearable.

The following two tabs change content below.
Piotr Waszczuk

Piotr Waszczuk

Zastępca redaktora naczelnego ITwiz. O rynku nowych technologii pisze od 12 lat. Autor publikacji, wywiadów, artykułów oraz opracowań dotyczących trendów i wydarzeń rynku IT, a także systemów wspierających biznes oraz nowych technologii. Redaktor prowadzący Raporty ITwiz poświęcone technologii in-memory oraz rozwiązaniom cloud computing. Autor licznych relacji z konferencji branżowych, publikacji analitycznych, materiałów typu case study i tłumaczeń.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »