MENU

Przemysław Aksiuczyc z Netii do TVN

3 czerwca 2015Blog redakcji

Od miesiąca nowym dyrektorem IT w TVN SA jest Przemysław Aksiuczyc. Wcześniej przez sześć lat pracował w Netii ostatnio na stanowisku CIO. Po sektorze bankowym i telekomunikacji przyszła kolej na media…

user_29596_80de28_huge

Wcześniej Przemysław Aksiuczyc pełnił rolę dyrektora Departamentu Rozwoju Usług i Aplikacji w Netii, a równolegle (w latach 2012-2014) także dyrektora IT w Telefonii Dialog, którą Netia przejęła we wrześniu 2011 r. W Netii odpowiadał m.in. za procesy oszczędnościowe i optymalizacyjne, a także połączenie departamentów rozwoju usług i aplikacji.

Przed przyjściem do Netii, Przemysław Aksiuczyc kierował wcześniej Departamentem Rozwoju Systemów w AIG Banku Polskim, a wcześniej podobnym departamentem w AIG Credit. Karierę zaczynał właśnie w tym banku w roku 2001 na stanowisku analityka IT. Jest absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego (kierunek matematyka), a także The George Washington University.

 

The following two tabs change content below.
Adam Jadczak

Adam Jadczak

O IT w biznesie pisze od 23 lat. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rynkiem IT oraz informatyką w zastosowaniach biznesowych. Od września 2013 roku redaktor naczelny serwisu ITwiz.pl, od kwietnia 2014 roku redaktor naczelny magazynu ITwiz. Pomysłodawca raportu ITwiz Best 100 „Dwa oblicza IT”, wydanego w czerwcu 2015 roku.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »