MENU

Konkurs Digital Leader of the Year2016

4 października 2016CIO

CIONET Polska zaprasza do udziału w inicjatywie Digital Leader of the Year 2016. Służy ona promocji dokonań polskich menedżerów na arenie europejskiej.

sr_20151028_926

Zaproszenie skierowane jest do menedżerów reprezentujących duże i średniej wielkości przedsiębiorstwa oraz sektor publiczny, którzy odnieśli sukcesy w dziedzinie cyfryzacji i innowacji technologicznej. Jury, składające się ze znakomitych autorytetów biznesowych, wskaże najciekawsze i najlepiej udokumentowane opisy osiągnięć. W jury konkursu są: Piotr Czarnecki, CEO Raiffeisen Polbank; Paweł Jakubik; Dyrektor Działu Enterprise Services Microsoft; Adam Sawicki, CEO T-Mobile Polska; Feliks Szyszkowiak, Członek Zarządu, Chief Digital Officer Bank Zachodni WBK; Leszek Wroński, Partner, Head of Advisory KPMG w Polsce i CEE; Bartosz Górczyński, Managing Director CIONET Polska oraz Krzysztof Frydrychowicz, Managing Director CIONET Polska.

Wyróżnieni przedstawieni zostaną szerokiej publiczności podczas konferencji CIONET Polska What’s Next, 27 października 2016 roku w Warszawie. Ponadto osoby wyróżnione będą mogły ubiegać się w przyszłym roku o tytuł European CIO of the Year, który zostanie przyznany na konferencji CIO CITY’17, 26 czerwca 2017 r. w Amsterdamie.

Udział w tej inicjatywie mogą wziąć osoby, które w swojej organizacji odpowiadają za obszar cyfrowy – również osoby nienależące do społeczności CIONET. Więcej informacji i formularz zgłoszenia znajdują się pod adresem http://digitalleader.cionet.com

Zgłoszenia przyjmowane są do 10 października 2016 r.

Główne cele inicjatywy The Digital Leader of the Year to:
  • # Podnoszenie świadomości coraz bardziej strategicznych i zróżnicowanych ról liderów cyfryzacji (co za tym idzie wszystkich specjalistów ICT) w organizacjach sektorów prywatnego i publicznego.
  • # Wskazanie i docenienie liderów cyfryzacji, którzy uczynili swoje organizacje bardziej skutecznymi, używając przy tym najbardziej efektywnych narzędzi ICT.
  • # Nominacja do konkursu The European CIO of the Year: laureaci The Digital Leader of the Year 2016 są uprawnieni do udziału w finale prestiżowego europejskiego konkursu CIONET.
Jury przyzna wyróżnienia na podstawie następujących kryteriów:
  • # Jak dobrze Digital Leader dostosował strategię IT do potrzeb organizacji;
  • # W jaki sposób Digital Leader zorganizował swój zespół, aby ten jak najlepiej spełniał wymagania biznesu;
  • # Jak Digital Leader określił swoje priorytety i jak skutecznie nimi zarządza.

W każdej kategorii może być przyznane więcej niż jedno wyróżnienie. Do publicznej wiadomości zostaną podane tylko wyróżnione zgłoszenia. Zadbamy o to, aby autorzy wszystkich zgłoszeń otrzymali od jury wartościową informację zwrotną.

 

Inicjatywa jest organizowana przez CIONET Polska. CIONET to międzynarodowa, niezależna społeczność kadry zarządzającej obszarem cyfrowym w europejskich przedsiębiorstwach i instytucjach publicznych, licząca ponad 6,2 tys. menedżerów. CIONET Polska tworzy ponad 360 członków zarządu i dyrektorów odpowiedzialnych za obszar ICT, reprezentujących wszystkie sektory rynku. Naszym celem jest tworzenie warunków sprzyjających przyspieszeniu procesu cyfryzacji przede wszystkim poprzez stymulowanie współpracy i wymianę wiedzy w międzynarodowym środowisku Digital Leaders.

Więcej na stronie http://www.cionet.com.

The following two tabs change content below.
Adam Jadczak

Adam Jadczak

O IT w biznesie pisze od 23 lat. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rynkiem IT oraz informatyką w zastosowaniach biznesowych. Od września 2013 roku redaktor naczelny serwisu ITwiz.pl, od kwietnia 2014 roku redaktor naczelny magazynu ITwiz. Pomysłodawca raportu ITwiz Best 100 „Dwa oblicza IT”, wydanego w czerwcu 2015 roku.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »