MENU

Krzysztof Witczak prezesem zarządu itelligence

9 marca 2015Blog redakcji

Dotychczasowy dyrektor sprzedaży poslkiego oddziału itelligence na stanowisku prezesa zarządu zastąpi Arnolda Nowaka, który przejdzie do globalnych struktur firmy i będzie odpowiedzialny za globalną infrastrukturę hostingową.

Krzysztof_Witczak_s

Krzysztof Witczak zapowiada kontynuację dotychczasowej strategii spółki na polskim rynku. „Będziemy nadal rozwijać sprzedaż usług konsultingowych i zdobywać nowych klientów, ale także proaktywnie wspierać obecnych szukając rozwiązań problemów, z jakimi borykają się w swoich biznesach. Kontynuować będziemy strategię długoterminowej współpracy z klientem i utrzymania usług na najwyższym poziomie. Położymy szczególny nacisk na efektywne wykorzystanie w projektach naszych zasobów jednocześnie wspierając rozwój ich wiedzy i kompetencji” – zapowiada nowy prezes zarządu spółki. Krzysztof Witczak pełnił funkcję członka zarządu i dyrektora sprzedaży w itelligence od 2009 roku. Odpowiadał za połączone działy sprzedaży rozwiązań SAP i outsourcingu IT. Wcześniej przez 9 lat kierował działem sprzedaży w polskim oddziale firmy T-Systems.

The following two tabs change content below.
Piotr Waszczuk

Piotr Waszczuk

Zastępca redaktora naczelnego ITwiz. O rynku nowych technologii pisze od 12 lat. Autor publikacji, wywiadów, artykułów oraz opracowań dotyczących trendów i wydarzeń rynku IT, a także systemów wspierających biznes oraz nowych technologii. Redaktor prowadzący Raporty ITwiz poświęcone technologii in-memory oraz rozwiązaniom cloud computing. Autor licznych relacji z konferencji branżowych, publikacji analitycznych, materiałów typu case study i tłumaczeń.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »