VMware vForum 2014 – Warszawa


Szczegóły wydarzenia


Amplify The Possibilities to hasło tegorocznego VMware vForum. Forum poświęcone będzie nowym rozwiązaniom w dziedzinie wirtualizacji, obsługi urządzeń przenośnych i chmury obliczeniowej oraz zmianie modelu prowadzenia działalności biznesowej.

vmw-web-vForum

W erze chmur i mobilności miliardy użytkowników urządzeń przenośnych mają dostęp do milionów nowych aplikacji i usług. Efektem jest wzrost oczekiwań przedsiębiorstw wobec działu IT, co wywołuje zasadniczą zmianę modelu jego funkcjonowania. Warto zatem dowiedzieć się, w jaki sposób rozwiązania VMware mogą ułatwić wdrożenie centrum danych definiowanego programowo poprzez rozszerzenie zakresu wirtualizacji na całe środowisko informatyczne, a także przyczynić się do wzrostu innowacyjności sprzyjającego osiągnięciu celów biznesowych” – mówią organizatorzy VMware vForum 2014.

Konferencja vForum jest skierowana do informatyków ze wszystkich branż, którzy chcą poznać nowe rozwiązania w dziedzinie wirtualizacji, obsługi urządzeń przenośnych i chmury obliczeniowej. Jest to największa konferencja w 2014 r., na której można zaznajomić się z metodami upraszczania infrastruktury informatycznej, przyspieszenia modernizacji przedsiębiorstwa oraz podniesienia znaczenia działu IT w firmie.

W obecnej sytuacji, w której działy IT muszą przyczyniać się do poprawy wyników biznesowych, innowacje nie mogą ograniczać się wyłącznie do technologii, lecz powinny pozwalać na znaczne zwiększenie produktywności w celu uzyskania nowych możliwości biznesowych. Konferencja ta jest doskonałą okazją do zapoznania się z nowymi rozwiązaniami oraz metodami sprawnego wdrożenia centrum danych definiowanego programowo. Dowiedz się, w jaki sposób dzięki nowym rozwiązaniom i technologiom dział IT może stać się motorem zmian w firmie” – przekonują organizatorzy.

Więcej na stronie VMware vForum 2014.

Podobne