DPS FORUM 2017 – XVI Konferencja Nowoczesnych Technologii


Szczegóły wydarzenia


DPS Forum to największe wydarzenie w Europie skupiające w jednym miejscu przemysł i edukację. W ubiegłym roku w spotkaniu uczestniczyło ponad 500 osób. Jest to także największe spotkanie użytkowników rozwiązań SolidWorks w Polsce. Udział w konferencji jest niepowtarzalną okazją do poznania nowości i najnowszych trendów z obszaru CAD/CAM/CAE/PDM oraz praktycznych przykładów wdrożeń systemów biznesowych ERP.

Nowości SOLIDWORKS 2018, case study, wykłady inspirujących ludzi z branży inżynierskiej i warsztaty dla uczestników – to tylko część programu tegorocznego DPS Forum. Program konferencji został podzielony na 2 bloki tematyczne – dla firm oraz dla sektora edukacji. Prezentacje odbywające się podczas obu sesji dotyczyć będą m.in.: problematyki wdrożeń systemów wspierających projektowanie oraz rozwiązań klasy ERP, a także technologii chmurowych, certyfikacji oraz wykorzystania nowych technologii w procesach dydaktycznych i przy tworzeniu innowacji.

W ramach konferencji DPS Forum 2017 odbędzie się też polska premiera oprogramowania SOLIDWORKS 2018. Dodatkowo, podczas warsztatów technicznych szczególna uwaga będzie poświęcona nowej funkcjonalności SOLIDWORKS 2018 pozwalającej na optymalizację topologii projektowanego wyrobu. Elementem DPS Forum jest też strefa wystawców. W tym roku na uczestników czeka m.in. pokaz samochodu KFSO inspirowanego kultową Syreną, pokaz skuterów elektrycznych, gokarta zbudowanego przez studentów czy pierwszej na świecie drukarki 3D zdolnej do wydruku kompozytowego z użyciem ciągłych włókien. Gościem specjalnym tegorocznej konferencji będzie dziennikarz naukowy i popularyzator nauki Wiktor Niedzicki.

Agenda konferencji oraz formularz rejestracyjny dla osób zainteresowanych udziałem są dostępne na stronie: http://www.dpsforum.pl

ITwiz jest patronem medialnym konferencji DPS Forum 2017. Zapraszamy do udziału.

Podobne