Fujitsu World Tour 2015 – Human Centric Innovation


Szczegóły wydarzenia


Innowacje tworzone z myślą o człowieku, czyli „Human Centric Innovations” będą tematem przewodnim Fujitsu World Tour 2015. Partnerem medialnym tego wydarzenia został magazyn ITwiz.

patronat_ITwiz

19 maja 2015 r. Fujitsu – wspólnie z partnerami – pokaże jak zaawansowane technologie i rozwiązania podnoszą zdolności jednostek i wpływają na sprawność organizacji. Podczas równoległych sesji poruszone zostaną tematy związane z: Innowacjami tworzonymi z myślą o człowieku; Connected Infrastructure – Transformacja IT; New Product Training 2015.

Fujitsu World Tour to: bogaty program przeznaczony dla ekspertów technicznych i biznesowych;  wystąpienia najlepszych europejskich speakerów Fujitsu; pokaz nowych technologii i innowacji z laboratoriów Fujitsu; sesje warsztatowe – expert talks oraz 500 uczestników, z którymi możesz zbudować relacje i wymienić się doświadczeniami.

We współczesnym hiper-połączonym świecie radykalnie zmienia się sposób życia i pracy. Technologia jest już obecna w każdym aspekcie biznesu i życia społecznego. Strategia Fujitsu opiera się na wspieraniu ludzi w zachodzącej transformacji i pomaganiu im w wykorzystaniu ogromnych możliwości stwarzanych przez technologie informacyjne” – komentują organizatorzy Fujitsu World Tour.

Więcej informacji na stronie konferencji Fujitsu World Tour 2015 w Warszawie. 

Podobne