HUAWEI eco-Connect Poland 2018


Szczegóły wydarzenia


Na naszych oczach dzieje się kolejna rewolucja technologiczna, która kształtuje wizję inteligentnego i nowoczesnego świata. W związku z nią zmienia się wszystko – zarówno biznes, jak i życie zwykłych ludzi. Wysokiej jakości narzędzia i rozwiązania z obszaru ICT – takie jak cloud computing, Internet rzeczy, Big Data czy też sztuczna inteligencja – otwierają liczne możliwości rozwoju i wprowadzenia nowych modeli biznesowych, nieosiągalnych wcześniej przy wykorzystaniu tradycyjnych metod. Odbywająca się pod hasłem ”Leading New ICT, the Road to Digital Transformation” to okazja do poznania najnowszych trendów branży ICT, ciekawych przykładów wdrożeń z polskiego rynku i wymiany doświadczeń.

Wśród tematów tegorocznej konferencji HUAWEI eco-Connect Poland znalazły się m.in. zagadnienia związane z cyfrową transformacją biznesu, innowacjami, niezbędnymi zmianami w warstwie sieci informatycznych, potencjałem modelu chmury obliczeniowej oraz technologii opartych na sztucznej inteligencji, mobilności, przetwarzaniu Big Data, a także z projektami smart city i rozwiązaniami opartymi na koncepcji Internetu Rzeczy. „Szeroko zakrojona współpraca z partnerami, oparta na zasadzie win-win, pozwala naszym klientom osiągać sukcesy w dziedzinie cyfrowej transformacji. Co ważne, dzieje się ona na naszych oczach i kształtuje wizję inteligentnego oraz nowoczesnego świata. W związku z nią zmienia się wszystko – zarówno biznes, jak i życie zwykłych ludzi. Dlatego, wsłuchując się w głos otoczenia przy okazji takich wydarzeń jak Huawei eco-Connect Poland jesteśmy w stanie lepiej zrozumieć zachodzące zmiany i wynikające z nich potrzeby. Dzięki temu tworzymy rozwiązania, które skutecznie na nie odpowiadają, pod kątem różnych branż, oraz wspomagają ich dalszy rozwój” – mówi Tony Bao, dyrektor zarządzający Huawei Polska.

Podczas konferencji w roli prelegentów wystąpią m.in. przedstawiciele firm, takich jak: IDC, Intel, SAP, a także eksperci Państwowego Instytutu Badawczego NASK. Przedstawione zostaną także case studies dotyczące nowoczesnych rozwiązań wdrożonych z powodzeniem m.in. firmę INEA, Grupę Wirtualna Polska oraz mBank. Szereg prezentacji poprowadzą także specjaliści firmy Huawei. Zaprezentowane zostaną m.in. rozwiązania dla sektora finansowego, publicznego, energetyki, a także transportu. Nie zabraknie nowości produktowych, prezentacji technicznych oraz warsztatów typu demo room.

Szczegółowe informacje na temat agendy oraz formularz rejestracyjny dla osób zainteresowanych udziałem są dostępne na stronie:
http://e.huawei.com/topic/huawei-connect-poland2018-en/index.html
Udział w konferencji Huawei eco-Connect Poland 2018 jest bezpłatny.
ITwiz jest patronem medialnym konferencji HUAWEI eco-Connect Poland 2018. Zapraszamy do udziału.

Podobne