MENU

SECURE 2017

23 października 2017


Szczegóły wydarzenia


Konferencja SECURE stanowi wyjątkową okazję, aby posłuchać czołowych ekspertów z dziedziny bezpieczeństwa z Polski i całego świata. Nasza konferencja to także dostęp do najnowszej wiedzy o zagrożeniach i aktualnych trendach w bezpieczeństwie, a także forum wymiany doświadczeń.

Konferencja SECURE 2017 to wydarzenie, które ma swoje stałe miejsce w kalendarzu najważnieszych imprez związanych z tematyką bezpieczeństwa teleinformatycznego. Konferencja odbywa się zawsze w październiku danego roku, a od pierwszej edycji w 1996 r. jej organizatorami są NASK i działający w jego strukturach zespół CERT Polska. Wydarzenie adresowane jest do administratorów, członków zespołów bezpieczeństwa oraz praktyków z tej dziedziny.

Program konferencji SECURE 2017 obejmuje m.in. tematykę związaną z nowymi rodzajami zagrożeń i odpowiadającymi im technologiami ochrony, rozwiązaniami szyfrowania ruchu internetowego, inżynierii społecznej, bezpieczeństwem infrastruktury IoT, a także – metodami ochrony w sieci, chmurze i na urządzeniach końcowych. Podczas konferencji omówione zostaną też aktualne wyzwania dla bezpieczeństwa styku IT/OT, a także Krajowe Ramy Interoperacyjności w kontekście bezpieczeństwa teleinformatycznego. Zaprezentowane zostaną też najnowsze rozwiązania wiodących dostawców technologii bezpieczeństwa sieciowego.

Agenda konferencji IT Security Management oraz formularz rejestracyjny dla osób zainteresowanych udziałem są dostępne na stronie: https://www.secure.edu.pl/

ITwiz jest patronem medialnym konferencji SECURE 2017. Zapraszamy do udziału.

Podobne tematy:

Comments are closed.