HP Forum Wyzwania IT 2015 – Cyfrowa Transformacja


Szczegóły wydarzenia


patronat_ITwiz

Tegoroczne Forum odbędzie się pod hasłem „Cyfrowa Transformacja – – Jak przygotować IT do skutecznego wspierania biznesu w dobie cyfryzacji”. Podczas całodniowego spotkania eksperci rynkowi, przedstawiciele HP i firm partnerskich będą rozmawiać z dyrektorami, menedżerami IT, architektami i inżynierami o tym, jak w oparciu o technologię dostarczać wartość biznesową.

Cyfrowa Transformacja – to najbardziej aktualne wyzwanie na styku IT i biznesu. Przedsiębiorstwa we wszystkich branżach w coraz większym tempie budują nowe modele biznesowe oparte na technologii. Decydenci IT zabiegają o to, aby w swoich firmach zająć pozycję liderów cyfrowej transformacji. Potrzebują dzisiaj wiedzy na temat scenariuszy biznesowych i szukają inspiracji w case studies prezentowanych przez najbardziej innowacyjnych przedsiębiorców. Program Forum Wyzwania IT 2015 będzie odpowiadać na te potrzeby.

Główne ścieżki tematyczne Forum Wyzwania IT 2015 będą konstruowane wokół tematów najbardziej aktualnych dla profesjonalistów kreujących i wdrażających strategie IT, w tym:
* Innowacyjne IT
* Mobilność
* Wirtualizacja i cloud computing
* Konwergentna infrastruktura
* Software Defined Networks
* Bid Data i zarządzanie informacją
* Przechowywanie danych
* Bezpieczeństwo
* Transformacja aplikacji
* Usługi optymalizacji kosztów i zarządzania drukiem

Nowością będą CIO Roundtable – sesje z udziałem dyrektorów IT w formie interaktywnych stołów dyskusyjnych.

Forum Wyzwania IT to największe doroczne spotkanie społeczności użytkowników i partnerów HP Polska. Gromadzi ono kilkuset profesjonalistów IT reprezentujących przedsiębiorstwa i instytucje publiczne. W tym roku odbędzie się ono na Stadionie Narodowym w Warszawie. Forum powstaje przy współpracy z firmą Intel.

Szczegółowe informacje na temat konferencji HP Forum Wyzwania IT 2015 są dostępne na witrynie: http://www.wyzwaniait.pl/ Zapraszamy do udziału!

Podobne