Technologie przyszłości już dziś – Red Hat


Szczegóły wydarzenia


Zapraszamy do udziału w webinarum, które będzie okazją do zapoznania się z możliwościami najnowszych technologii Red Hat. Firma ta oferuje szereg rozwiązań pomagającym integrować nowe i istniejące aplikacje IT, rozwijać aplikacje chmurowe, a także standaryzować, automatyzować oraz zabezpieczać i zarządzać złożonymi środowiskami.

Podczas webinaru zaprezentowane zostaną:

• Kluczowe technologie: wirtualizacja, automatyka, konteneryzacja i zarządzanie infrastrukturą. A to wszystko oparte o Red Hat Enterprise Linux.

• Praktyczne aspekty rozwiązań Red Hat w środowisku testowym, które na co dzień służy do przeprowadzania warsztatów online i jest dostępne dla każdego użytkownika chcącego poszerzyć swoją wiedzę o produktach Red Hat.

Uczestnicy webinaru będą mieć również możliwość bezpłatnego przetestowania środowiska IT na specjalnej platformie Red Hat Labs.

Szczegółowe informacje na temat webinaru, a także formularz rejestracyjny dla osób zainteresowanych udziałem są dostępne na stronie: https://www.e-webinaria.pl/events/technologie-przyszlosci-juz-dzis-red-hat/. Zapraszamy do udziału!