VeeamON Forum Poland 2016


Szczegóły wydarzenia


Celem konferencji VeeamON Forum Poland 2016 jest stworzenie platformy spotkania czołowych ekspertów i wizjonerów krajowej branży IT w celu wymiany myśli i omówienia kwestii związanych z realizacją koncepcji Availability for the Always-On Enterprise.

patronat_ITwiz

VeeamON Tour to cykl światowych konferencji mających na celu wymianę doświadczeń między ekspertami IT oraz zdobywanie wiedzy ułatwiającej zapewnienie najwyższej dostępności centrów danych – i zagwarantowanie działania organizacji biznesowej w trybie 24/7/365. W tym roku obecność na niej potwierdzili:
Olivier Robinne, wiceprezes Veeam w regionie EMEA, jeden z “ewangelistów” Veeam,
Clint Wyckoff, Microsoft Product Strategy Evangelist,
Serge Robe, Senior Manager, Global Product Marketing, EMEA.

W Polsce jest to jedyna konferencja w całości poświęcona rozwiązywaniu problemów z zakresu zapewniania dostępności wszystkich aplikacji i danych. Firma rusza z kolejną edycją konferencji, ponieważ VeeamON Forum 2015 w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Rosji i Czechach okazały się ogromnym sukcesem.

Podczas VeeamON Forum 2016 przedstawiona zostanie obszerna i wartościowa wiedzę na temat trendów w branży IT, która ma pomóc uczestnikom w lepszym wykorzystywaniu inwestycji w wirtualizację serwerów, pamięć masową i chmurę. Organizatorzy konferencji zaplanowali m.in. sesje biznesowe, techniczne oraz te, skierowane do partnerów. Program konferencji obejmuje m.in. prezentację przykładu wdrożenia rozwiązań firmy Veeam w warszawskim Sądzie Apelacyjnym. Strategii firm w dobie cyfrowej transformacji poświęcona będzie natomiast prezentacja firmy IDC.

Nie zabraknie też wystąpień partnerów tegorocznej konferencji VeeamON Tour – firm Microsoft, VMware oraz Hewlett Packard Enterprise. Z kolei eksperci firmy Veeam omówią m.in. najlepsze praktyki z zakresu zapewniania dostępności w centrach danych, a także szczegóły strategii produktowej oraz zaawansowane funkcjonalności związane z backupem i replikacją danych.

Co ważne, organizatorzy konferencji VeeamON Tour 2016 proponują uczestnikom unikalną możliwość zadawania pytań prelegentom.

Formularz umożliwiający zadanie pytania oraz umówienie spotkania z ekspertami firmy Veeam jest dostępny na stronie: https://go.veeam.com/veeamon-forum-poland-appointment/ Osoba, która zada najciekawsze pytanie otrzyma kamerę GoPro Hero 4.

Formularz rejestracyjny polskiej edycji konferencji VeeamON Tour 2016 są dostępne na stronie: https://go.veeam.com/veeamon-forum-poland/

ITwiz jest patronem medialnym konferencji VeeamON Tour 2016. Zapraszamy do udziału.

Podobne