Webinar HPE Synergy & SUSE- bezpieczne rozwiązanie dla Waszego przedsiębiorstwa


Szczegóły wydarzenia


Zapraszamy do obejrzenia webinaru, podczas którego Zbigniew Beisert, Pointnext Solution Architect w firmie Hewlett Packard Enterprise oraz Marcin Madey, Country Manager w firmie SUSE przedstawią korzyści wynikające z posiadania prywatnej chmury poprzez wdrożenie modułowych rozwiązań sprzętowych i aplikacyjnych, z gwarancją integralności komponentów i zachowania centralnego zarządzania.

Eksperci przedstawią m.in. możliwość wykorzystania architektury modułowej, w której zasoby fizyczne są elastycznie definiowane i zarządzane pomocą oprogramowania na potrzeby uelastycznienia i podniesienia poziomu bezpieczeństwa firmowego środowiska IT, a także – uproszczenia procesów zarządzania nim. Zaprezentowane zostaną również możliwości wykorzystania platformy zbudowanej przez HPE i SUSE w zakresie poprawy mobilności i komfortu pracy użytkowników.

Webinar odbędzie się 9 października 2019 roku o godzinie 11:00.

Szczegóły dotyczące tematyki wraz z formularzem rejestracyjnym dla osób zainteresowanych udziałem są dostępne na stronie: https://connect.hpe.com/hpe-synergy-suse-webinaru

Podobne