Whats next – dokąd zmierzamy


Szczegóły wydarzenia


Wymagania biznesu względem technologii IT nieustannie się zmieniają. Zmieniają się też technologie, które – choć muszą pozostawać w służbie biznesu – często stają się katalizatorem istotnych zmian biznesowych. Do nowej rzeczywistości musi zaadaptować się każda firma, instytucja i działalność biznesowa. „What’s next – dokąd zmierzamy” – to nowe wydarzenie, poświęcone tematyce organizacji, zasobów i infrastruktury informacyjnej w firmach w obliczu cyfrowej transformacji biznesu.

Gościem specjalnym konferencji „Whats next – dokąd zmierzamy” będzie Daniele Catteddu, Chief Technology Officer w Cloud Security Alliance. Jego prezentacja będzie okazją do poznania roli modelu chmury obliczeniowej w dobie technologicznych wyzwań biznesu, konsekwencji zmian technologicznych, a także wyzwań regulacyjnych. O praktycznej stronie zmian za sprawą technologii opowie zaś m.in. Tomasz Onyszko, specjalista z wieloletnim doświadczeniem w branży IT.

Program konferencji „Whats next – dokąd zmierzamy” obejmuje zagadnienia związane z:
• zmieniającą się rolą i umiejscowieniem technologii w biznesie
bezpieczeństwem i regulacjami rynkowymi jako kluczowymi czynnikami zmian
wymaganiami stawianymi technologiom IT przez użytkowników biznesowych dziś i w przyszłości
• rozwiązaniami i modelami IT, które dają możliwość optymalnego wykorzystania technologii IT w celach biznesowych
integracją modelu chmury obliczeniowej z istniejącą infrastrukturą IT

W konferencji organizowanej przez firmę Netia wezmą udział m.in. menedżerowie odpowiedzialni za obszar IT i cyfrową transformację w największych polskich przedsiębiorstwach. Oprócz wystąpień ekspertów, organizatorzy przygotowali także sesję dyskusji roundtables, która będzie okazją do swobodnej wymiany poglądów i zespołowego wypracowania rozwiązań realnych problemów.

Szczegółowa agenda konferencji oraz formularz rejestracyjny dla osób zainteresowanych udziałem są dostępne na stronie: http://www.whatisnext.pl

ITwiz jest patronem medialnym konferencji „What`s next”. Zapraszamy do udziału.

Podobne