Realia świata w coraz większym stopniu opartego na technologiach IT powodują znaczące zmiany dla organizacji biznesowych praktycznie we wszystkich sektorach gospodarki. Wyzwaniom związanym z koniecznością dopasowania procesów biznesowych do zmieniających się oczekiwań klientów i rosnącej konkurencji ze strony nowych podmiotów towarzyszy szereg szans na rozwinięcie prowadzonego dotąd biznesu. Poznaj wizję i misję firmy IFS, a także oferowane przez nią rozwiązania i usługi, które pomogą skutecznie zrealizować i wykorzystać potencjał cyfrowej transformacji w Twojej firmie.

Pobierz kompleksowy poradnik firmy IFS

IFS

Dowiesz się jak zapewnić swoim klientom najwyższy poziom obsługi, a jednocześnie zoptymalizować wewnętrzne procesy związane z usługami serwisowymi.

Na 27 stronach eksperci IFS zebrali szereg informacji istotnych dla wszystkich organizacji, które świadczą usługi z zakresu obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej, a także różnego rodzaju usługi świadczone poza siedzibą firmy, ale mające na celu zapewnienie jak najlepszego poziomu jakości obsługi klientów.

Publikacja jest w szczególnym stopniu skierowana do przedstawicieli przedsiębiorstw przemysłowych, dostawców energii, usług telekomunikacyjnych czy usług logistycznych, ale omówione w niej zagadnienia z pewnością zainteresują także osoby związane z handlem detalicznym oraz usługami outsourcingu.

Dzięki lekturze poradnika poznasz:

  • 3 wskaźniki, które powinny mierzyć firmy świadczące usługi dla klientów w terenie
  • Potencjał biznesowy zjawiska określanego mianem serwicyzacji biznesu
  • Dobre praktyki w zakresie wyboru oprogramowania wspierającego świadczenie usług serwisowych
  • Rozwiązanie IFS dla najbardziej wymagających dostawców usług serwisowych

  • Zgody są dobrowolne i możesz wycofać je w każdym momencie bez jakichkolwiek negatywnych konsekwencji. Ich udzielenie jest jednak niezbędne, aby otrzymać bezpłatnie publikację.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.