Realia świata w coraz większym stopniu opartego na technologiach IT powodują znaczące zmiany dla organizacji biznesowych praktycznie we wszystkich sektorach gospodarki. Wyzwaniom związanym z koniecznością dopasowania procesów biznesowych do zmieniających się oczekiwań klientów i rosnącej konkurencji ze strony nowych podmiotów towarzyszy szereg szans na rozwinięcie prowadzonego dotąd biznesu. Poznaj wizję i misję firmy IFS, a także oferowane przez nią rozwiązania i usługi, które pomogą skutecznie zrealizować i wykorzystać potencjał cyfrowej transformacji w Twojej firmie.

POBIERZ RAPORT POŚWIĘCONY CYFROWEJ TRANSFORMACJI BIZNESU

IFS Applications od 17 lat wspiera rozwój Grupy Nowy Styl na międzynarodowych rynkach

Cyfrowa transformacja biznesu to obecnie jedyny sposób na dostosowanie się do wymagań rynku. Dowiedz się jak wpływa ona na dopasowanie biznesu do zmian rynkowych, w jaki sposób nowoczesne technologie systematycznie zmieniają sposób funkcjonowania wielu gałęzi gospodarki, a także – dlaczego w świat tradycyjnego biznesu wkraczają modele biznesowe oparte na usługach.

Dowiedz się jakie cechy powinien mieć system klasy ERP dostosowany do czasów cyfrowej rewolucji, jakie technologie powinien wykorzystywać, a także – w jaki sposób do planów modernizacji posiadanego oprogramowania wspierającego zarządzanie podchodzą globalne organizacje.

Poznaj w jaki sposób z oprogramowania IFS korzystają oraz jakich korzyści biznesowych oczekują firmy, takie jak: Rolls-Royce, EaglePicher Technologies, Grupa SPIE, PT Aneka Gas Industri, polski Viacon, a także zespół F1 SportPesa Racing Point.

Dzięki lekturze poradnika poznasz:

  • wyzwania i potrzeby związane z cyfrową transformacją biznesu
  • istotę zjawiska serwicyzacji oraz jego potencjał biznesowy
  • rolę modelu chmury obliczeniowej w kontekście digitalizacji procesów biznesowych
  • doświadczenia firmy IFS z wdrożenia oferowanych przez siebie rozwiązań we własnej organizacji
  • strategię rozwoju oraz możliwości nowych rozwiązań IFS

  • Zgody są dobrowolne i możesz wycofać je w każdym momencie bez jakichkolwiek negatywnych konsekwencji. Ich udzielenie jest jednak niezbędne, aby otrzymać bezpłatnie publikację.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.